لینک دانلود فایل{آشنایی با هنر نقاشی و ابزار آن}

آشنایی با هنر نقاشی و ابزار آن|40190890|ph|آشنایی با هنر نقاشی و ابزار آن
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان آشنایی با هنر نقاشی و ابزار آن آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

وقتی واژه نقاشی یا نقاشی کردن به میان می آید طبیعتاً پدیده ای در نظر ما مجسم می شود که از ترکیب رنگها به وجود آمده و به دست انسان ساخته شده است .

بعضی ها تصور می کنند که نقاشی یعنی تقلید طبیعت و انتظارشان از یک نقاش این است که هر آنچه می بیند به روی بوم منتقل سازد. این انتظار غلط راه را به روی خلاقیت هنری و گسترش اندیشه بسته و او را در چارچوب تقلید و دو باره سازی و و اقعیات محدود می سازد .

نقاشی یعنی به وجود آوردن پدیده ای که وجود خارجی ندارد و هنرمند با ابزارهایی که در اختیار دارد آن پدیده را از نیستی به هستی در می آورد.

دو طرز بیان در هنر نقاشی موجود است:

1- نقاشی تصویری 2- نقاشی انتزاعی

نقاشی تصویری :

این نقاشی شامل سبکهای متنوعی است. هنرمند با توجه به اشکال موجود مثل انسان ، حیوان ، درخت و میوه ترکیباتی می آفریند و با سلیقه ای که در رنگ آمیزی و ترکیب اشیاء به کار می برد اثری می آفریند که نمایشگر شکلهای شناخته شده است. نقاشانی که طبیعت را مدل قرار داده اند ( در هر زمان و مکتبی ) با وجود وفاداری به شکلهای طبیعی هرگز آنچه را که می بینند عیناً نقاشی نمی کنند بلکه طبیعت را از دیدگاه مخصوص به خود نشان می دهند و اثری به وجود می آورند که با وجود شباهت به طبیعت با آن متفاوت است. به عبارت دیگر نقاشی برداشت تصویری هنرمند از محیط اطراف خود می باشد و این تفاوت عمل هنرمند نقاش است با دوربین عکاسی که عیناً واقعیات را ثبت می کند.

نقاشی انتزاعی:


مطالب دیگر:
📖رابطه برنامه درسی کارآفرینی با میزان انگیزه خود اشتغالی هنرجویان شاخه کاردانش(20 صفحه)📖38- آنالیز رفتار بتن آسفالتی در هسته سدهای خاكی و سنگریزه ای📖39-بررسی اثرات زیست محیطی سدها📖40-كنترل رسوبات در سدهای انحرافی رودخانه ها📖41-سدهای سنگریزه ای با پوشش بتنی (EBF)📖42-بررسی تأثیر پدیدة ا لنینو- نوسانات جنوبی بر ورودی سد زایند ه رود با استفاده از تحلیل طیفی📖43-ژئولوژی سدها📖44- كاربرد ژئوتكستایل و ژئوممبرین (Geotextile and Geomembrane)در عملیات اجرایی سدها📖45- آنالیز عددی مجموعه پی و دیوار آب بند سد كرخه تحت بار زلزله📖بررسي عوامل مؤثر بر هزينه درماندگي مالي شركتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران( تعداد صفحات :22)📖تأثیر نقدشوندگی سهام بر ارزش شرکتهاي پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران(تعداد صفحات :18)📖46-دلتا پروژه سد متحرك📖47-نو سازی سرریز سد تایتن بوسیله شاتكریت📖48-بررسی پدیده ترك خوردگی در سدهای بتنی📖49-پوزولان و مصرف آن در بتن ریزیهای حجیم سدها📖50-پایداری استاتیكی و دینامیكی سد وزنی قوسی تحت واكنش های قلیایی سنگ دانه📖51-كاربرد مهندسی ارزش در بازنگری طرح پوشش بتنی تونلهای پنستاك سد رودبار لرستان📖52-بهره گیری از مهندسی ارزش در بازنگری طرح تونل انحراف سد هراز📖53- بررسی امكان وقوع شرایط زمینهای خاص در تونلهای انحراف سد بختیاری📖54-مدلسازی آماری ناپیوستگی ها و تحلیل ناپایداری بلوكهای اطراف فضاهای زیرزمینی مطالعه موردی تونل انحراف آب سد قردانلو📖مقاله زندگی نامه امام خمینی (۱۹صword)📖مقاله انرژی گاز (۱۴صword)📖مقاله انرژی های نو (۱۴صword)📖مقاله انرژی زمین گرمایی (۱۸صword)📖مقاله انقلاب مشروطه (۱۹صword)