لینک دانلود فایل{دانلود پاورپوینت سلسله قاجاریه}

دانلود پاورپوینت سلسله قاجاریه|40190876|ph|لطفعلی خان ,شاهان قاجار ,فتحعلی شاه قاجار ,برادر زاده ی آقا محمد خان
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان دانلود پاورپوینت سلسله قاجاریه آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

سلسله قاجاریه:

تیموریان

صفویانافشاریهزندیه قاجاریهبه قدرت رسیدن قاجاریه:

پس از مرگ کریم خان، آقامحمد خان از شیراز فرار کرد و پس از جنگهای فراوان سلسله زندیه را نابود کرد و به پادشاهی رسید. آقامحمد خان موفق گردید دو قبیله اشاقه‌باش و یوخاری‌باش (به معنای ساکن ناحیه بالا رودخانه و ساکن ناحیه پایین رودخانه) تقسیم شده بود و این دو قبیله را با هم متحد کرده و نیروی نظامی خود را استحکام بخشد.

در زمان این دودمان حکومتهای استانی در مناطق گوناگون سرزمین ایران با جنگ یا مصالحه از میان رفتند و جای خود را به سامانه‌ای فدرالی با تبعیت از دولت مرکزی دادند و «کشور» ایران دوباره زیر یک پرچم شکل گرفت.

آغا محمد خان:

موسس سلسله قاجارزاده دشت اشرفی در میانه راه ساری به گرگانمراسم تاجگذاری‌اش را در ساری برگزار کرد.آقامحمد خان فرزند محمد حسن خان قاجار و او نیز فرزند فتحعلی خانآقاجرها،شیعه مذهب بودند،و مرکز حکومتشان استر آباد بود.
پاورپوینت 40 اسلاید

قابل ویرایش


مطالب دیگر:
تحقیق سیل و خسارات ناشی از آنتحقیق تهویه در ساختمانتحقیق درباره روشهای جمع آوری و دفع زبالهتحقیق ایجاد ایمنی، راحتی و سهولت تردد وسائط نقلیه و عابرینتحقیق با موضوع تاریخچه تصفیه فاضلابآموزش icdl کامپیوترآموزش زبان برنامه نویسی cآموزش زبان برنامه نویسی جاواآموزش زبان برنامه نویسی پایتونآموزش زبان برنامه نویسی c#آموزش زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیکآموزش کسب درآمد از اینستاگرامتحقیق پاركهای كوهستانی و لزوم مراقبت از آنهاتحقیق درباره آلودگی محیط زیست و تاثیر گیاهان در جلوگیری از آنتحقیق با موضوع قناتتحقیق درباره بررسی اجرای موضوعات HSE در اجرای پروژه های مختلفتحقیق درباره بمباران 8 سال دفاع مقدستحقیق درباره انقلاب اسلامی ایران و نظریه اسكاچپلفایل تحقیق با موضوع کراتینتحقیق با موضوع انواع دریبل کردن و دریبل در بسکتبالتحقیق درباره تمرین و آمادگی جسمانیتحقیق درباره حرکات اصلاحیفایل تحقیق جهش در جمعیت های طبیعی از سرخس Onoclea Sensibilis در حضور مواد جهش زای خاکتحقیق درباره اقدامات و تحریم های اجتماعی در یونانپاورپوینت جامعه شناسی سلامت